Oferty pracy

Eletromechanik samochodowy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika samochodowego, mile widziane również na stanowisku mechanika,
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek,
  • znajomość programów diagnostycznych,
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy,
  • Staranności i rzetelnego podejścia do wykonywanej pracy
  • Odpowiedzialność , rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole, dobra organizacji pracy,
  • komunikatywność, zaangażowanie w pracę i punktualność,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Opis stanowiska:

  • do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało obsługa pojazdów, diagnozowanie usterek oraz ich naprawa,
  • diagnostyka i naprawa samochodów osobowych w zakresie układów elektrycznych oraz prostych mechanicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i stabilność zatrudnienia,
  • pracę w pełnym wymiarze czasowym
  • atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia
  • pracę w doświadczonym zespole,

tel. 602 77 28 30

Mechanik samochodowy

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne ( minimum zawodowe )
  • Znajomość budowy pojazdów samochodowych w zakresie mechaniki i podstawowej elektryki
  • prawo jazdy kat b
  • Doświadczenie mile widziane.

  • diagnostyka i naprawa samochodów osobowych i dostawczych do 3,5t w zakresie układów mechanicznych oraz prostych eletromechanicznych

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym
  • Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia i atrakcyjny, motywujący system wynagrodzeń

Pracujemy z markami

Nasi partnerzy